By   20 lutego 2015

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, że kontakt fizyczny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra tanio
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii efektywnie powiększa przepływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W związku z tym wskazane jest włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio